Як заховати труби у ванній

Як заховати труби у ванній

Якщо ви спантеличені ремонтом ванної кімнати, цілком природно, що перед вами постає питання, як заховати труби у ванній кімнаті. Про це і піде мова в даній статті.

Найбільше скупчення труб комунікації знаходиться в ванній і туалеті. Тут знаходяться каналізаційні труби і стояки, труби для гарячого і холодного водопостачання вашої квартири. Для того щоб зробити їх менш помітними, і відповідно надати ванній кімнаті більше красивий і затишний вигляд, всі труби можна заховати за керамічною плиткою, пластиковими панелями або вагонкою.

Перш ніж починати ремонтні роботи, які можуть істотно переробити все приміщення, потрібно переконатися в справності труб і в тому, що вони не мають навіть найменших патьоків. Простіше і дешевше поміняти ще не заховані труби, оскільки пізніше це буде робити набагато складніше.

Для внутрішнього водопостачання та опалення ідеально підійдуть поліпропіленові системи, що відрізняються довговічністю і стійкістю до перепадів температур. Труби, що працюють під постійним тиском, повинні бути надійні, інакше економія в ціні може обернутися багаторазовими збитками при протіканні системи, а в багатоквартирних будинках комунальні аварії - вірний спосіб зіпсувати відносини з сусідами. Рекомендуємо Wavin-Ekoplastik - так як якість і надійність краще миттєвого прибутку

Місця стикування всіх труб повинні бути ідеально загерметизовані (краще провести додаткову їх обробку). Ще одна вимога полягає в тому, що всі з'єднання і труби повинні бути з одного матеріалу. Це дозволить трубах не збирається на собі додатковий конденсат, а також рівномірно розширюватися при проходженні по ним гарячої води.

Потім необхідно розрахувати весь будівельний матеріал, який буде потрібно для роботи, а також продумати місце розташування технологічних люків. Люки потрібні обов'язково, адже в будь-який момент вони повинні забезпечити доступ до комунікацій. Для того щоб виконати всі ці операції, краще спочатку накреслити план або схему розташування всієї обшивки і комунікацій.
Як заховати труби у ванній

Тепер можна приступати ховати труби у ванній. Перш за все, потрібно зробити металевий каркас, який стане основою обшивки. Він виконується з профілів, які кріпляться до стіни за допомогою саморізів, а до інших поверхонь ванної кімнати - на дюбелях.

На готовий і міцний каркас кріплять будь-хто, сподобався вологостійкий матеріал. Головне, щоб він відповідав всьому зовнішнім виглядом ванної кімнати (якщо приміщення викладене плиткою, то і обшивку комунікації бажано робити з плитки).

У місцях розташування кульових кранів або лічильників для води повинні бути люки, які можуть мати або не мати дверцята. Вони повинні бути такої величини, яка при необхідності дозволить комфортно виконувати ремонтні операції. Люк можна зробити самому або ж придбати вже готовий в магазині. Він може повністю перебувати в стіні або накладатися на неї. В останньому випадку, люк для доступу до труб виконується з пластика або металу.

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб заховати труби у ванній. Головне використовувати якісні матеріали і попередньо все продумати. Вдалого ремонту!

Стаття "Як заховати труби у ванній" є власністю сайту АКВЕДУК. Використання даної статті дозволяється за умови установки відкритою для індексації гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю.