Зливні сифони і гофротруби

Зливні сифони і гофротруби
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Гнучка труба 40х50 L120см Santehplast G-02
Гнучка труба Ø40х50 L120см G-02 Santehplast є подовженим гофровідводом, що розтягується. Як правило застосовується як доповнення до сифонів сантехнічних приладів, для зручного підключення до основної каналізації. Вхід в каналізацію 50 мм. Довжина 120 см. Гофротрубка виконана з високоміцного...
41.94 грн.
2423 Santehplast 41.94
100
Купити
Гнучка труба 40х50 L80см Santehplast G-01
Гнучка труба гофрована Ø40х50 L80см G-01Santehplast є подовженим гофровідводом, що розтягується. Застосовується як доповнення до сифонів сантехнічних приладів, для зручного підключення до основної каналізації. Вхід в каналізацію 50 мм. Довжина 80 см. Труба гофрована виконана з високоміцного...
39.65 грн.
2422 Santehplast 39.65
100
Купити

Важко уявити собі роботу каналізації без використання сифона. «Букет», який виходить з зливних труб виживе з дому навіть дуже терплячої людини! За допомогою сифона неприємних запахів поставлено надійний «заслін».

Конструктивні відмінності сифонів

Всі пристрої, що оберігають приміщення від неприємних запахів, мають механізм, званий гідрозатворів. Гідрозатвор, по суті - деяка кількість води, яке залишається в колбі або вигині гофротруби. Вода створює пробку, що не пропускає газоподібні продукти розкладання, але не перешкоджає роботі сантехнічних приладів.

Так як гідрозатвори необхідні будь-яких пристроїв, пов'язаних з каналізацією, то і сифони випускають різних моделей і призначення. Їх можна розділити за конструктивними особливостями відповідно до призначення:

  • для ванни або біде;
  • для кухонного миття або раковини;
  • для пральних машин.

Матеріалом для виготовлення може служити метал або пластик. Найбільш доступні пластикові вироби. Сифони для ванни, раковини та мийки іноді оснащуються пристроєм, що оберігає від переливу. Гідрозатвори можуть мати форму пляшки, колби або зігнутої труби. Також виріб нерідко виготовляється з гофрованого елемента. Деякі моделі, призначені для прихованої установки, нагадують коробку: їх монтують в отвір в стіні.

вибір сифона

Для правильного вибору потрібно визначитися в ціні і необхідної конструкції сифона. Найпростіший і найдешевший варіант зливної системи - гофротруба. Але щоб не хвилюватися через загрозу підтоплення сусідів краще придбати пристрій з переливом. Відмінності в формі гідрозатворів вирішального значення не мають.

Ще один важливий аспект визначає вибір - якість виконання. Одним з найбільш добросовісних виробників подібної продукції є компанія Ані-Пласт. Сифони цієї фірми служать довго і не підносять «сюрпризів». Не менш затребувані пристрої від компаній: Santehplast і Viega, а фірма Evci Plastik зарекомендувала себе як лідер у виробництві гофрованих труб.