Металопластикові труби та обтискні фітинги

Металопластикові труби та обтискні фітинги
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:

Монтаж металопластикових труб за допомогою компресійних фітингів Монтаж металопластикових труб

При прокладанні водопроводу і систем опалення в приміщеннях різного призначення, для з'єднання металопластикових труб застосовуються компресійні фітинги. Також вони можуть використовуватися при підключенні різних водяних побутових приладів до існуючої системи водопостачання.

Легкі в монтажі, естетичні, оптимальні за ціною і зручні у використанні металопластикові труби практично повністю витіснили старі металеві труби, які раніше традиційно використовувалися для розведення води в будинках і квартирах. Вони довговічні, мають низький гідросопротівленіе внутрішньої поверхні, гнучкі і легкі. Монтаж дуже простий і не вимагає дорогого устаткування.

Широкий асортимент фітингів для металопластикової труби, різних за своїми видами, властивостями та характеристиками, дозволяє швидко і якісно провести монтажні роботи навіть любителю.

Найчастіше для з'єднання металопластикових труб використовуються компресійні (або нарізні) фітинги. Вони недорогі, прості в монтажі і можуть використовуватися повторно після демонтажу. Слід врахувати, що такий компресійний фітінг вимагає періодичної ревізії, для потягування гайок і візуального контролю за цілісністю з'єднання. Тому його не рекомендується ховати в стіну. А для монтажу труб для теплої підлоги слід застосовувати спеціальні фітинги.

Компресійний фітінг для металопластикових труб фіксується на трубі завдяки тиску, яке створюється в процесі обтиску гайкою компресійного кільця (цанга).

Правила монтажу зажимного фитинга для металопластикових труб:

  1. Металопластикові труби слід нарізати спеціальними ножицями, щоб зріз був рівним.
  2. Необхідно ретельно обробляти обрізаний край труби, для того щоб не пошкодити обтискне кільце і не порушити герметичність з'єднання.
  3. Зганяння фитинга вирівнюється з краєм труби, після чого повертається і фіксується попередньо накинутий на трубу затискної хомут.
  4. Чи не віджимати накидну гайку: з'єднання слід затягувати з невеликим зусиллям, до появи характерного звуку (потріскування).

Де купити металопластикові труби і фітинги в Харкові

В інтернет-магазині Аqueduct.com в асортименті: металлопластіовие труби шовні і безшовні, з кисневим бар'єром, діаметром 16, 20, 26 мм. Для монтажу рекомендуємо використовувати затискні (компресійні) фітинги для металопластикових труб: куточки, муфти, заглушки, перехідники, кульові крани і ін. Доставка в будь-яке місто України або самовивіз зі складу, район Барабашово.