Системи поливу

Щоб дача радувала свого власника, мало побудувати хороший будинок на ділянці, адже у більшості дачників ділянка використовується для вирощування овочів і фруктів. Тому хороший урожай, як підсумок витрачених зусиль, принесе не менше задоволення, ніж комфорт упорядкованого будинку. Істотно полегшити працю в саду і на городі допоможе облаштування системи поливу. Щоб змонтувати найпростішу конструкцію для зрошення не потрібно спеціальних знань або навичок, потрібно тільки бажання і набір комплектуючих.

Застосування різних систем

Найпростішою системою можна назвати шланг із закріпленим на кінці багатофункціональним пристроєм. Пристрій дозволяє поливати або використовувати воду в господарських цілях з різною інтенсивністю. Механізм передбачає кілька режимів розпилення - від дрібнодисперсного водяної суспензії до потужного струменя з високим напором.

Більш зручна в застосуванні дощувальних установка, яка через розбризкувачі організовує дощову погоду на окремій ділянці. Подібний спосіб добре підходить для газону або клумби. Підключення здійснюється вручну або використовується автоматичний режим, коли подача води залежить від рівня вологості грунту.

Для теплиці і городу кращим варіантом стане крапельний полив. Цей спосіб зволоження ґрунту поєднує в собі економічність і ефективність. Для його монтажу буде потрібно крапельна стрічка, набір сполучних деталей (коннектори, адаптери), а також запірні пристрої.

Всі комплектуючі системи поливу в «Акведук»

Щоб купити повний набір комплектуючих для системи поливу не потрібно спантеличувати себе тривалим пошуком, в магазині «Акведук» є все необхідне. Невисокі ціни на товари і гарантовану якість - результат багаторічних зв'язків компанії з виробниками України і європейських країн.

Співробітники інтернет-магазину допоможуть підібрати деталі майбутньої системи відповідно до побажань клієнта і його фінансових можливостей. Покупець може розраховувати на безкоштовну консультацію з питань експлуатації і можливостям придбаного товару.