Власне виробництво

Працюючи на українському сантехнічному ринку з 2005 року, кожну весну ми гостро відчували брак сезонного товару - поліетиленових труб для водопостачання та поливу. Ми поставили завдання, крім наявності, запропонувати нашим клієнтам якісні вироби за доступною ціною. Так ми і прийшли до ідеї створення власного виробництва. І в 2009 році в м Харків була запущена перша лінія по виготовленню водопровідних труб.

Устаткування

На даний момент у нас дві високотехнологічні виробничі лінії, з можливістю виробництва 1 і 3 шарових поліетиленових і поліпропіленових труб діаметром від 16 до 125 мм.

Устаткування виробництва ПЕтруб Акведук
виробнича лінія Акведук
виробництво ПЕ труби Акведук
виробництво ПНД труб Акведук

Наші торговельні марки

логотип Акведук З 2010 року під маркою Акведук ™ виробляються напірні поліетиленові труби блакитного кольору для харчового водопостачання діаметром 20-110мм. А також пластикові каналізаційні люки методом пресування з вторинного полімеру.

 

логотип Данапласт Труби Данапласт ™ призначені для холодного водопостачання в побуті та на виробництві, а також для безнапірної і зливової каналізації, захисту силових кабелів і телекомунікаційних мереж, поливу в сільському господарстві і зрошувальних системах.

 

логотип Vento Vento ™ зареєстрована в 2016 році для виробництва труб для водяної теплої підлоги і PPR труб для холодного і гарячого водопостачання. Труби для теплої підлоги мають зовнішній захисний шар з етіленвінілола (EVOH), який перешкоджає дифузії кисню в теплоносій.

 

Сертифікати якості

сертифікат Акведук сертифікат Данапласт сертифікат Венто

Вигоди

  • Ціна від виробника завжди нижче, так як відсутній ряд посередницьких націнок;
  • В наявності в достатньому обсязі весь асортимент;
  • Виконання індивідуальних замовлень. Можемо зробити труби з будь-яким SDR і необхідної довжиною бухти або відрізків.
  • Доставка по Україні.

Якщо Ви роздрібний покупець, оформляйте своє замовлення через корзину і будьте впевнені, Ви купуєте труби за вигідною ціною. Знайти товари можна в каталозі або перейшовши на сторінку бренду, клікнувши на картинки з нашими торговими марками.

Якщо Ви представляєте монтажну і / або торгує організації або у Вас спеціальне замовлення або великий обсяг, зв'яжіться з нами по тел: (050) 347-88-62 (063) 733-87-15 (098) 801-55-16 для обговорення індивідуальних умов.