Повітровідвідники автоматичні

Повітровідвідники автоматичні
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Повітровідвідник автоматичний 1/2" Icma №707+710 з клапаном
Опис і принцип дії Повітровідвідник Icma №707+710 служить для автоматичного видалення повітря з контуру опалення. Перешкоджає утворенню корозії, утворення повітряних «мішків» в радіаторах, і кавітації в циркуляційних насосах. Оснащений запірним клапаном, який полегшує операції по заміні і ремонту...
354.87 грн.
8884 Icma 354.87
100
Купити
Повітровідвідник автоматичний 1/2" Icma №709
Опис і принцип дії Повітровідвідник Icma №709 служить для автоматичного видалення повітря з контуру опалення. Перешкоджає утворенню корозії, утворення повітряних «мішків» в радіаторах, і кавітації в циркуляційних насосах.  Акумуляція повітря в корпусі повітровідвідника створює компресію, ...
287.43 грн.
8885 Icma 287.43
100
Купити
Повітровідвідник автоматичний 1/2" Icma №715 кутовий
Опис і принцип дії Повітровідвідник Icma №715 служить для автоматичного видалення повітря з контуру опалення. Перешкоджає утворенню корозії, утворення повітряних «мішків» в радіаторах, і кавітації в циркуляційних насосах.  Акумуляція повітря в корпусі повітровідвідника створює компресію, ...
384.37 грн.
8886 Icma 384.37
100
Купити

Незалежно від конструкції опалювальної системи, в ній завжди знайдеться місце, і частіше за все не одне, де може зібратися повітря. Але повітряний міхур неприпустимий в системах опалення. Для усунення цієї перешкоди використовують автоматичні повітровідвідники.

Конструктивні особливості та сфера застосування клапанів

По суті, повітровідвідник- це клапан з поплавковою системою. Корпус пристрою заповнений теплоносієм, який змушує поплавець тиснути на голчастий клапан. Як тільки в камеру потрапляє повітря, поплавок опускається і звільняє запірний механізм клапана. Повітря під тиском теплоносія витісняється і поплавок тисне на запірний вузол, закриваючи отвір.

Розрізняють три види клапанів:

  • радіаторні,
  • прямі,
  • кутові.

Всі вони працюють на одному принципі, головна відмінність в розташуванні з'єднувального патрубка. Найбільш затребувані пристрої з прямим патрубком, їх встановлюють в найвищих точках опалювальної системи. Вироби входять в групу безпеки котельного обладнання і в оснащення деяких типів циркуляційних насосів .

Кутовий варіант, коли патрубок розташований під кутом 90° по відношенню до корпусу, застосовують в місцях, де доступ до потенційної повітряної пробці утруднений, а радіаторний повітровідвідник відрізняється різьбовим з'єднанням, пристосованим під підключення до батарей. Він встановлюється якщо кран Маєвського не справляється з рясним надходженням газів. Зазвичай такий процес має хімічну складову.

Отже, очевидно, що для запобігання корозії в радіаторах і для безперебійної і довгострокової роботи всієї системи опалення використання клапанів обов'язково!