Латунні фітинги

Латунні фітинги
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Вентиль латунний 2" ВВ
886.11 грн.
4959 886.11
100
Купити

Мідно-цинковий сплав - латунь, поєднує в собі солідний набір корисних якостей, які як не можна краще підходять для виробництва фітингів різного призначення. Попит на вироби з латуні обгрунтований не тільки характеристиками сплаву, а й нижчою в порівнянні з міддю ціною.

Застосування латунних фітингів

Завдяки вдалому поєднанню ціни і споживчих якостей, вироби зі сплаву міді з цинком користуються підвищеним попитом при спорудженні різних трубопроводів:

  • опалення;
  • гаряче і холодне водопостачання;
  • подача природного або скрапленого газу;
  • технологічні промислові конструкції;
  • системи поливу в сільському господарстві.

Функції фітингів визначаються їх конструкцією. Є кілька груп латунних виробів, призначених для виконання певних завдань.

Для з'єднання ділянок трубопроводу за допомогою різноманітних елементів, як згони, штуцери або муфти. Для підключення труби з іншим діаметром, переходу з зовнішньої різьби на внутрішню або навпаки, призначені перехідники та футорки. А для підключення шланга в системі поливу використовуються штуцери, у яких одна сторона пристосована під різьбове з'єднання або з'єднання за допомогою накидної гайки (американка), а друга має спеціальний профіль під шланг (йорж). У штуцерів для баків з одного боку стандартна різьблення, а інша призначена для кріплення в отвір бака за допомогою контргайки і еластичною прокладки.

Для зміни напрямку транспортування рідини або газу, для змішування і поділу, випускають - відводи, трійники і хрестовини. Ця група фітингів дозволяє споруджувати складні трубопровідні конструкції або об'єднувати кілька систем в одну.

Клас запірно-регулюючої латунної арматури включає в себе різні вентилі і крани. Без них не обходиться жодна система. Вони дозволяють регулювати і замикати потік, а також з їх допомогою відключають і включають додаткове обладнання або контрольні прилади.

Латунні вироби застосовуються в складі сталевих, пластикових і металопластикових систем. Але при всіх своїх перевагах фітинги із мідного-цинкового сплаву мають певні обмеження: працюють при температурі не вище 200 ° C, при максимальному тиску 20 бар.

Фітинги латунні - Легка покупка

Навіть для найпростішої опалювальної або водопровідної конструкції потрібно цілий набір різних фітингів. Довгий пошук з метою заощадити не завжди приносить вигоду, дуже важливо при виборі звертати увагу не тільки на ціну, але і на якість. Візуально визначити виробничі дефекти, найчастіше, неможливо, а бракований фітінг - це висока ймовірність аварії в результаті незначна економія призводить до значних втрат.

Купувати все необхідне слід в одному місці, якщо компанія торгує якісними товарами для водопроводу і опалення, то можна не сумніватися, що і фітинги прослужать довго. Інтернет-магазин "Акведук" пропонує своїм клієнтам латунні вироби, користуються найбільшим попитом для монтажних і ремонтних робіт, в наявності деталі різного призначення і розміру.