Пластикова каналізація

Пластикова каналізація значно полегшила життя і монтажникам, і споживачам. Труби ПВХ прийшли на заміну чавунним, прискоривши процес монтажу каналізаційних систем в житлових і виробничих приміщеннях. Вже багато років йде процес заміни старих каналізаційних систем, термін служби яких давно закінчився, на нові, з використанням пластикових труб і фітинга.

Переваги пластикової каналізації

  • Термін служби труб ПВХ регламентується виробником в межах 50-70 років, фактичний же розрахунковий термін служби таких виробів - 100 років. Пластик не розкладається, не іржавіє і має високу стійкість до агресивних середовищ.
  • Труба ПВХ і фітінг мають малу вагу, завдяки чому транспортування і установка пластикової каналізації не є трудомістким і тривалим процесом.
  • Простота монтажу. Система монтується без використання додаткового обладнання, зусиллями двох чоловік, і може бути покладена в магістралі будь-якої складності, завдяки широкій різноманітності фасонних частин (фитинга). Стикуються труби і фітінг між собою в підігнані розтруби, герметичність дотримується завдяки гумовим ущільнювальним кільцям, які встановлюються в спеціальні пази в розтрубі.
  • Ціна пластикової каналізації значно вигідніше. Наприклад, чавунні каналізаційні люки коштує мінімум в 3 рази дорожче пластикових

Види каналізаційних труб

Пластикові кананалізаціонние труби і фітинги застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Вироби відрізняються:

  • Кольором. Труба і фітінг для внутрішньої каналізації забарвлюється в відтінки сірого кольору, для зовнішньої - оранжевого;
  • Матеріалом. Внутрішня каналізація, в основному, проводиться з поліпропілену ППР, зовнішня завжди ПВХ (міцніше), так як передбачається навантаження від грунту;
  • Діаметром. Труба для внутрішньої каналізації від 32 до 110мм, зовнішня від 110 до 315мм і більше;
  • Типом: легкий-SN2, середній -SN4, тяжелий- SN8. Згідно цих параметрів визначається призначення і використання труб для зовнішньої каналізації.

У нас ви можете купити пластикову каналізацію для внутрішніх робіт: труби і фітинги, сифони і гофротруби, трапи зливні, а також арматуру для зливного бачка унітазу. Для зовнішніх робіт: труби і фітинги ПВХ, люки оглядові та кришки колодязів, а також зливовий водовідвід.

Всі товари є в наявності. Є можливість самовивозу зі складу в Харкові (ТЦ Барабашово) і доставка по Україні будь-яким зручним способом.