Арматура зливного бачка

Арматура зливного бачка
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:

Зливний бачок, на перший погляд, дуже нехитре пристрій, але його оснащення має найрізноманітніші варіанти. Вибір повинен враховувати можливості підключення і зручність у використанні. Розрізняють конструкції з бічної і нижньої підведенням. Робота зливного і впускного клапана може мати кілька конструктивних рішень.

Особливості заповнює арматури зливного бачка унітазу

Арматура зливного бачка повинна відповідати сантехнічного приладу. Випускаються 3 різновиди пристроїв для заповнення:

  • Кройдон,
  • поршневі,
  • мембранні.

Кройдон конструкція вважається самим недорогим і примітивним варіантом. Поршневий тип влаштований аналогічно, але система надійніша. У мембранних клапанів роль замикаючого пристрою грає мембрана, виконана з гуми або силікону. Така арматура бачка вважається найбільш досконалою, але вона чутлива до перепадів тиску і забрудненості води.

Клапан випуску води складається з зливного сифона і важеля. Механізм спрацьовує від витяжної ручки або кнопки. Сучасні пристрої можуть мати дві кнопки, що передбачають великий і малий слив, а також кнопку, повторне натискання якої перекриває потік води. Ціна на арматуру зливного бачка залежить не тільки від конструкції, але і від якості матеріалів, з яких вона зроблена.

Де купити арматуру для зливного бачка в Україні з доставкою

У Інтерет-магазині сантехніки "Акведук" 100% низькі ціни на спускову арматуру та інші запчастини для бачка унітаз. Купити недорого спускну арматуру для бачка унітазу 1 і 2-кнопкову, тягову з боковим і нижнім підведенням, а також заливні клапани та інші запчастини на сайті aqueduct.com.ua в один клік просто і вигідно.

Продаж і доставка в міста України: Олександрія, Алчевськ, Охтирка, Бахмут, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Боярка, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Дніпро, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізюм, Кам'янець-Подільський, Каховка, Київ, Кропивницький, Ковель, Конотоп, Коростень, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Макаров, Малин, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Нововолинськ , Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ, Переяслав-Хмельницький, Пирятин, Полтава, Прилуки, Рівне, Ромни, Сєвєродонецьк, Славутич, Слов'янськ, Стаханов, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Херсон, Хмельницький, Хуст, Черкаси, Чернігів , Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ.