Гофра для підключення унітазу

Гофра для підключення унітазу
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Гофра на розтискання коротка
Гофра на розтискання коротка
70.56 грн.
4189 70.56
100
Купити

Гофра для підключення унітазу Свого часу установка унітазу і його підключення забирало чимало сил і часу, виконати її міг тільки кваліфікована людина. Сьогодні цей процес протікає без особливих труднощів, завдяки багатому вибору елементів для підключення - фанові труби, манжети з гуми і пластика дозволяють з'єднати унітаз з каналізаційною системою за рекордно короткий час. Коли спуск унітазу і каналізаційний вхід неможливо поєднати трубою або манжетою, то використовують спеціальну зливну гофру, яка здатна поєднати унітаз з системою з будь-якого становища.

Види гофри для підключення унітазу

Гофрований з'єднувальний рукав є виробом з термопластика, один кінець якого має воронкообразное розширення з ущільненням. Його діаметр відповідає стандартному сливу унітазу - 134 мм, внутрішній діаметр ущільнення - 75 мм. З протилежного боку рукава встановлена манжета, яка щільно вставляється в каналізаційну трубу діаметром 110 мм.

Випускають армовані і м'які гофри. Рукава, посилені армуючої дротом, відрізняються великою надійністю, хоча їх установка має певні складності. Універсальна - м'яка гофра самий бюджетний варіант, монтаж доступний для будь-якого непідготовленого людини.

Це рекомендується використовувати, далеко, не у всіх випадках, але іноді без нього не обійтися:

  • Піднято рівень підлоги в туалеті - наслідки ремонту;
  • Невідповідність сучасної моделі унітазу старою системою каналізації;
  • Неможливість нівелювати розбіжність отворів за рахунок манжети-ексцентрика;
  • Тимчасове підключення на час ремонту приміщення.

Випускаються гофри різної довжини, максимальний розмір 500 мм в розтягнутому стані. Деякі моделі мають відведення для підключення ванни або раковини, вони актуальні для санвузлів малої площі.

Правила вибору

Кращим варіантом для підключення, гофрований рукав назвати не можна, якщо є можливість, то краще використовувати патрубки і манжети. Але якщо цей вид з'єднання - єдино можливий, то при виборі слід враховувати кілька факторів:

  1. Перевагу слід віддавати моделям з жорсткого щільного матеріалу, краще армованим.
  2. При установці не слід сильно розтягувати подовжувач, краще купити з запасом.
  3. Велике число поворотів створює ризик частих засмічень.
  4. Не можна монтувати гофру в товщі стіни. Для неї рекомендується тільки відкрита установка.

Купити гофру для підключення унітазу в Україні

Інтернет-магазин «Акведук» пропонує гофру для унітазу різної довжини з ефективного полімерного матеріалу. Ми реалізуємо продукцію тільки підприємств, що заслужили репутацію багаторічним досвідом і високою якістю виробів. Для покупки можна скористатися сайтом магазину, відклавши сподобався товар в корзину або зв'язатися з менеджером по телефону. Фахівець допоможе зробити безпомилковий вибір і оформить доставку в будь-який регіон України.