Насоси для води і насосне обладнання

Якщо у вас є дача або заміський будинок, то питання організації систем водопостачання та опалення неминучий. Створити автономну систему в наші дні не становить особливих труднощів. Головне - правильно підібрати і змонтувати обладнання для автономного водопостачання і опалення будинку, яке складається з водяного насоса, гідроакумулятора і автоматики. Залежно від глибини свердловини, кількості води, що перекачується, ці системи можуть складатися з різних насосів, гідроакумуляторів різного об'єму, і може використовуватися різна автоматика.

Основні типи насосів і насосного обладнання:

Занурювальні

Занурювальні насоси, або свердловини, використовують, якщо свердловина глибока - більше 8 метрів. Їх занурюють повністю в перекачується середу, вода охолоджує двигун, і насос працює без перегріву. Вони обладнані фільтром від засмічень і зворотним клапаном, тому здатні качати воду, навіть якщо в ній є зважені частинки піску. Деякі моделі оснащені захистом від сухого ходу, що дозволяє в рази продовжити термін експлуатації заглибних насосів.

Поверхневі

Поверхневі насоси використовуються для неглибоких колодязів - до 8 метрів. На відміну від заглибних, поверхневі насоси перекачують воду за допомогою всмоктування. Їх не занурюють у воду. Мають невелику глибину всмоктування. За принципом роботи виділяють два види поверхневих насосів: вихрові і відцентрові. Вони погано підходять для перекачування води з механічними домішками.

Дренажні

Дренажний насос необхідний, якщо ваша ділянка регулярно підтоплюють стічні води. Незамінний він і при очищенні дачних туалетів, вигрібних каналізаційних ям, затоплених підвалів. Це спеціальний апарат, розроблений для пропускання великих частинок розміром до 35 мм. Дренажний насос є занурювальним - опускається безпосередньо в відкачувальну середу. Після завершення роботи, він автоматично вимикається, так як оснащений вимикачем поплавця.

Циркуляційні

Циркуляційний насос є важливим елементом автономної системи водяного опалення. Його завдання: рівномірний розподіл гарячої води в опалювальній системі, її циркуляція. Відповідно, тепло і затишок в домі залежать від його справної роботи. Циркуляційний насос підбирається індивідуально для кожної системи опалення і залежить від протяжності труб опалення та кількості води в системі.

Занурювальні вібраційні

Найпоширеніші і доступні за ціною - занурювальні вібраційні насоси. Як правило, вони використовуються для поливу городів і забору води з неглибоких колодязів. Однак, навіть з таким насосом можна зібрати повноцінну водопровідну систему для невеликого присадибного господарства. Вібраційні насоси типу «Малюк» є в багатьох будинках, але не всі знають, що на його базі можна зібрати повноцінну станцію автономного водопостачання. Для цього потрібно додатково придбати гідроакумулятор і відповідну автоматику.

Гидроаккумулятор

Гідроакумулятор - важлива частина системи водопостачання, являє собою гумову грушу в герметичному корпусі. Він забезпечує необхідний тиск і захищає систему від гідроудару. Гідроакумулятори відрізняються між собою обсягом: чим більший об'єм, тим менше відключень-включень насоса, відповідно, система буде служити довше.

Вибір насоса для води і іншого насосного обладнання

Беручи до уваги різноманітність пропозицій, вибрати водяний насос для будинку, дачі або заміського ділянки не просто. Перш за все, важливо врахувати місце його подальшого використання. "Все в одному" купити не вийде. Необхідно виділити основні завдання, які буде виконувати ваше насосне обладнання. Наприклад, буде перекачуватися чиста вода або з піском і брудом. Врахуйте глибину залягання води, сезон використання обладнання - літній час або круглий рік. Коли ви визначитеся з призначенням, постане питання про вибір конкретної моделі. Тут необхідно звернути увагу на технічні характеристики: потужність, продуктивність, ККД, максимальний напір. У будь-якому випадку стане в нагоді консультація фахівця.

Купити насос для води в Харкові

Купити надійний насос для води, а також насосне обладнання від перевірених виробників в інтернет-магазині "Акведук" просто, оформивши замовлення через кошик покупця. При необхідності наші консультанти дадуть відповідь на питання, що стосуються підбору насосного обладнання.

Кожне замовлення комплектується всіма необхідними документами (керівництво, гарантійний талон).

Продаж і відправка здійснюється по містах України: Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.