Насоси для басейну

Опис і характеристики насоса в басейн

Насоси для басейну

Купити поверхневий насос для басейну Leo з фільтром. Самовсмоктуючий насос для басейну ціна в Харкові. Насос для фільтрації води в басейні.

Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Насос для басейну 0.55кВт Hmax 9.7м Qmax 300л/хв XKP554 Leo
Поверхневий насос для басейну XKP554 Leo призначений для перекачування води в системах водопідготовки плавальних басейнів і може виконувати функції циркуляційного насоса фільтрувальної установки в контурі системи водообміну басейну, систем гідромасажу і інших фільтрувальних установок. Обладнаний поп...
7 282.31 грн.
132 Leo 7282.31
100
Купити
Насос для басейну 0.8кВт Hmax 10.8м Qmax 300л/хв XKP804 Leo
Насос для басейну XKP804 Leo призначений для перекачування води в системах водопідготовки плавальних басейнів і може виконувати функції циркуляційного насоса фільтрувальної установки в контурі системи водообміну басейну, систем гідромасажу і інших фільтрувальних установок. Обладнаний попереднім філь...
7 761.42 грн.
133 Leo 7761.42
100
Купити
Насос для басейну 1.1кВт Hmax 14.8м Qmax 350л/хв XKP1104 Leo
Насос для басейну XKP1104 Leo призначений для перекачування води в системах водопідготовки плавальних басейнів і може виконувати функції циркуляційного насоса фільтрувальної установки в контурі системи водообміну басейну, систем гідромасажу і інших фільтрувальних установок. Обладнаний попереднім філ...
7 880.06 грн.
134 Leo 7880.06
100
Купити
Насос для басейну 1.6кВт Hmax 16.8м Qmax 450л/хв XKP1604 Leo
Насос для басейну XKP1604 Leo призначений для перекачування води в системах водопідготовки плавальних басейнів і може виконувати функції циркуляційного насоса фільтрувальної установки в контурі системи водообміну басейну, систем гідромасажу і інших фільтрувальних установок. Обладнаний попереднім філ...
9 173.65 грн.
135 Leo 9173.65
100
Купити

Басейн в приміщенні або на ділянці - це здоров'я і величезне задоволення. Для щасливих володарів подібної споруди найважливішою турботою стає турбота про чистоту штучної водойми. Очищення води здійснюється за допомогою системи фільтрів. У неї входять фільтри грубої очистки і картріджниє або пісочний елементи для видалення дрібних фракцій. Але, щоб система працювала, потрібна безперервна циркуляція води, її забезпечують насоси для басейну. Ці пристрої оснащені фільтрами грубого очищення і можуть працювати в безперервному режимі протягом тривалого часу.

Типи насосного обладнання для басейну

Ефективна робота системи водообміну можлива при установці насоса, відповідного обсягу чаші і дотриманні правил монтажу. Виробники пропонують кілька типів обладнання:

  • звичайні циркуляційні агрегати;
  • зважених механізми з можливістю установки на висоті;
  • оснащені фільтраційної системою;
  • насоси з системою підігріву.

Насос циркуляційний зазвичай використовується в якості допоміжного обладнання. Він необхідний для влаштування фонтану або функції гідромасажу, також він служить для рівномірного розподілу по всьому об'єму води дезінфікуючих добавок. При виході з ладу основного насоса, допоміжний агрегат на якийсь час може його замінити. Для цього обладнання монтують окрему трубопровідну лінію, щоб уникнути високого гідравлічного опору.

Зважених системи здатні піднімати воду на певну висоту. Це дуже зручно, тому що з'являється можливість для прихованої установки агрегату. Але при цьому необхідно враховувати, що підйом води зажадає додаткової витрати електроенергії і скоротить термін експлуатації механізму. При установці насоса поза приміщенням буде потрібно спеціальний контейнер для захисту від атмосферних опадів, цей тип обладнання оснащується фільтром первинного очищення.

Насоси, укомплектовані фільтрує системою, найчастіше, використовують для надувних або каркасних басейнів сезонного користування. Ці агрегати недовговічні, вони здатні фільтрувати тільки ті забруднення, які знаходяться в підвішеному стані в товщі води.

Для любителів осіннього купання випускаються насоси з функцією підігріву. У складі агрегату основний і допоміжний блоки, основний блок знаходиться на суші, допоміжний опускається в воду. Для закритих басейнів, основний блок може використовуватися в якості кондиціонера або обігрівача.

Вибрати й купити насоси для басейну

Лінійка насосів для басейнів Leo представлена 4 моделями, які відрізняються між собою потужністю, максимальним напором і продуктивністю.

Надійність, довговічність і помірна ціна - характеристики самоусмоктувальних насосів з фільтром попереднього очищення. Купити подібний механізм - це значить забезпечити циркуляцію води, а також функції очищення і відкачування. Універсальність агрегатів дозволяє використовувати їх і для гідромасажу.

Інтернет-магазин «Акведук» пропонує насоси для басейнів різної потужності, підбір необхідного обладнання відповідно до обсягу водойми можна зробити за допомогою фахівців магазину. Невисокі ціни, гарантована якість і своєчасна доставка - постулати, на яких компанія будує свої відносини з споживачами.

Вас також можуть зацікавіти насоси для фонтанів і декоративних водойм