Опалення

Сучасні опалювальні системи своїм корінням сягає в далеке минуле. Ще в 1 столітті до нашої ери з'явилися прабатьки нинішнього «теплої підлоги» . У Стародавньому Римі вже тоді існувало опалення гіпокауст, при якому повітря в приміщенні отримував тепло від кам'яних підлог, які в свою чергу нагрівалися грубними димовими газами, що знаходяться в підпільних порожнинах.

В кінці 18 століття було винайдено інженером Боннеманом з Франції водяне опалення, основні принципи якого застосовуються до цих пір.

Повсюдне використання парових машин в 19 столітті стало поштовхом до широкого впровадження водяних і парових систем опалення, носієм тепла в яких є водяна пара. У 1816 році в Санкт-Петербурзі вже перебувала перша теплиця, опалювальна цим способом.

В даному розділі ми пропонуємо своїм покупцям різне обладнання для реалізації ідей по опаленню квартир, заміських будинків, міських котеджів. Каталог включає в себе товари різних (вітчизняних і зарубіжних) виробників. Ви маєте можливість придбати обладнання ТМ Mirado, Djoul, Icma, RBM, FIV, Gross та інші.

Цінова політика вітчизняного виробника більш лояльна по відношенню до споживача, що аж ніяк не означає втрати якості продукції, так як часто частина вартості імпортних товарів включає в себе оплату бренду.

Так чи інакше, підходячи відповідально до питання вибору опалювального обладнання необхідно враховувати вплив різних чинників, які обумовлюють якість виробів. Найчастіше десятиліття існування того чи іншого бренду означає багаторічні дослідження і модернізацію продукції, що випускається.

Інтернет-магазин АКВЕДУК пропонує опалювальне обладнання:

  • Колектори і автоматику
  • Радіатори опалення сталеві, алюмінієві і біметалічні
  • Труби для водяної теплої підлоги
  • Крани радіаторні прямі і кутові
  • Різні комплектуючі для опалення
  • Теплоізоляцію рулонну і трубну