Крани - водонагрівачі проточні

 Крани - водонагрівачі проточні
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:

Якість життя в приватному будинку багато в чому залежить від наявності теплої води. При відсутності централізованого гарячого водопостачання важливо подбати про встановлення проточного електричного водонагрівача. Незважаючи на компактні розміри, цей пристрій здатний створити сприятливі умови організації водопровідної системи.

Принцип роботи проточного крана електричного

Пристрій являє собою традиційний водяний змішувач з вбудованим нагрівачем. Вода, що проходить через змішувач, нагрівається за рахунок роботи електричних ТЕНів. У деяких водонагрівачах температура коригується регулятором, в інших - залежить від потужності нагрівальних елементів.
Вся конструкція укладена в металевий або пластиковий корпус. Нагрівання води здійснюється при достатній тиск.

Переваги використання проточного водонагрівача

  • Економія місця. На відміну від великогабаритних бойлерів, проточний водонагрівач не займає місця більше, ніж звичайний змішувач, тому може бути встановлений в обмеженому просторі.
  • Невеликі витрати води. Конструкція пристрою виключає наявність безлічі трубок, накопичувальної ємності, що виключає додаткове споживання.
  • Економія електроенергії. Електрика витрачається тільки в момент користування змішувачем, коли накопичувальні вироби працюють на підтримку заданої температури.
  • Постійна наявність гарячої води в будинку. Пристрій дозволяє отримати доступ до нагрітої воді практично відразу ж, після подачі води, без необхідності очікування нагріву.
  • Довгий термін служби. Електричні ТЕНи включаються тільки при хорошому натиску, що захищає від перегріву.
  • Доступна вартість. Ціна проточного електричного нагрівача в Україні набагато нижче, в порівнянні з накопичувальним бойлером.

Як вибрати проточний кран з нагріванням

Вибираючи на сайті проточний водогрійний кран, слід врахувати конструкцію: деякі моделі призначені для установки на кухню, інші - обладнані душем і монтуються в ванній.

Розрізняють електронні і механічні нагрівачі. Перший тип являє собою пристрій, в якому температуру нагрівання контролює вбудований міні-комп'ютер. Другий передбачає ручне управління. Цінова політика обох варіантів - досить сильно різниться - цифрові моделі досягають подвійний ціни, в порівнянні з «аналоговими».

Де вигідно купити проточний водонагрівач в Україні з доставкою

Наша компанія є перевіреним постачальником якісного сантехнічного обладнання користувачам, які живуть в Харкові, Києві та інших міст України. На сайті інтернет-магазину «Акведук» представлені моделі відомих українських і зарубіжних виробників.