Насоси вихрові

Насоси вихрові

Вихрові насоси для поливу і побутового водопостачання зі складу в Харкові (Барабашово). Іногороднім покупцям відправляємо насоси до складу служби доставки БЕЗКОШТОВНО!

Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Насос вихровий 0.25кВт Hmax 28м Qmax 28л/хв XKm50-1 Leo
Насос XKm50-1Leo призначений для перекачування чистої води, може застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резер...
2 214.26 грн.
Відгуків: 1
225 Leo 2214.26
100
Купити
Насос вихровий 0.37кВт Hmax 40м Qmax 35л/хв APm37 Leo 3.0
Насос вихровий APm37 Leo 3.0 призначений для перекачування чистої води, може застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з неве...
2 653.27 грн.
227 Leo 2653.27
100
Купити
Насос вихровий 0.6кВт Hmax 60м Qmax 50л/хв APm60 Leo 3.0
Насос APm60 Leo 3.0 призначений для перекачування чистої води, може застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими ре...
4 169.71 грн.
228 Leo 4169.71
100
Купити
Насос вихровий 0.75кВт Hmax 75м Qmax 50л/хв APm75 Leo 3.0
Поверхневий насос вихровий APm75 Leo 3.0 призначений для перекачування чистої води, може застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води сп...
4 641.39 грн.
Відгуків: 1
229 Leo 4641.39
100
Купити

З усього розмаїття обладнання для перекачки води в окрему групу можна виділити насоси вихрові. До групи входять заглибні і поверхневі агрегати різної потужності. Вони володіють аналогічними перевагами і недоліками, але розрізняються конструктивними особливостями і можливостями.

Вихрова схема - плюси і мінуси

Вихрові механізми використовують для подачі води відцентрову силу, але вони відрізняються від звичайних відцентрових насосів. Головна відмінність в особливостях робочого органу (колеса), який виглядає як диск з проточенной фрезою канавками, фрезеровані поглиблення формують лопаті. Робоче колесо монтується в корпус, максимально допустимий просвіт між внутрішніми стінками і колесом не більше 0,2 мм. За рахунок обертання, рідина, рухаючись по дотичній, набуває певний імпульс, який і створює тиск.

Розрізняють відкриті і закриті вихрові насоси. Особливістю закритих конструкцій є лопатки колеса, розташовані під кутом і відсутність просвіту між корпусом і робочим колесом. Вода в системах першого типу потрапляє в кільцевий канал, що формує потік, через робочу камеру, в закритих конструкціях - всмоктуючий патрубок безпосередньо пов'язаний з кільцевим каналом.

У схему вихрового пристрою може бути включено декілька робочих коліс. Така схема називається багатоступеневою, вона дозволяє істотно збільшити тиск в магістралі. Пристрої ефективно працюють там, де необхідний високий тиск і невелика подача.

Побутовий насос вихровий для свердловини може бути як поверхневим, так і занурювальним. Поверхневі моделі зручні в обслуговуванні і установці, вони використовуються в якості основних механізмів насосних станцій або монтуються окремо. Головним недоліком поверхневих агрегатів - обмежена глибина колодязя або свердловини, з якими вони можуть працювати, вона не перевищує 8-10 метрів. У заглибних моделей цей параметр, часто перевищує 100 м.

Незалежно від типу насоса все вихрові агрегати мають загальні переваги у вигляді:

  • вищі (до 7 разів) показники напору, в порівнянні з відцентровими аналогами;
  • можливість роботи з газорідинними середовищами;
  • наявність у більшості моделей функцій самоусмоктування;
  • невисока ціна вихрових механізмів.

З мінусів можна згадати:

  • низький ККД;
  • чутливість до твердих включень в воді;
  • нездатність працювати з в'язкими середовищами.

Доступні і надійні вихрові насоси

Інтернет-магазин «Акведук» пропонує купити вихрові насоси різних типів і потужності. Для споживачів України представлені моделі тільки перевірених виробників, в тому числі і китайські, які істотно дешевше європейських брендів, але при цьому якість виробів не викликає сумнівів. Компанія Акведук, як лідер на ринку насосного обладнання, дає гарантію на якість і доступність товарів. Вона дозволяє зробити оптимальний вибір з використанням інженерної підтримки та з урахуванням бюджету клієнта.