Часто задавані питання

  • Яка вартість доставки?

Вартість доставки залежить від обраної поштової компанії. Також значну роль має вагу і об'єм обраного вами товару. Варто враховувати, що об'ємний, хоча і легкий вантаж в перевезенні завжди буде коштувати дорожче, ніж маленький, але важкий.

Вартість доставки можна самостійно прорахувати на сайтах поштових компаній, або задати питання менеджеру після оформлення замовлення. Менеджери нашого магазину допоможуть вам вибрати оптимальний варіант доставки вашої посилки.

Зверніть увагу при прорахунку, що дана ціна перевезення не остаточна, оскільки точний розмір і вага всієї посилки буде відомий тільки на складі вантажоперевізника. Деякі транспортні компанії вимагають на певні категорії вантажу додаткову упаковку, наприклад - обрешетовку, що ще додасться до вартості доставки.

  • Якщо я куплю 5-10 штук, можна розраховувати на оптові ціни?

На жаль немає. Оптові ціни поширюються тільки на постійних клієнтів - підприємців (монтажників, або мають свої торгові точки), які працюють з нами на постійній основі.

Для роздрібних покупців передбачена система знижок: при замовленні понад 5000 грн - знижка 3%, понад 10000 - 5% (або безкоштовна доставка, якщо вантаж не об'ємний). Знижка на замовлення понад 30000 гривень обговорюється індивідуально.

  • Товар схожий, але вартість різна?

Вартість товару залежить від різних умов:
- Країна виробник.
Те, що зроблено в Україні буде дешевше закордонних аналогів, так як немає митних зборів і витрат на доставку.
- Якість матеріалів. Як правило, більш дорога продукція виготовлена з якісних матеріалів на сучасному технологічному обладнанні, що безумовно вплине на термін служби. Хоча, бувають і виключення з правил.

  • Де можна отримати замовлення?

Вибирайте більш зручний і вигідний для вас варіант:
-Самовивоз зі складу в Харкові;
-Доставка на вказану вами адресу найманим автотранспортом або таксі.
-Поштову служби доставки
на відділення або адресна доставка.