Стрічка «Туман»

Стрічка «Туман»
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Стрічка «Туман» Ekvator Ø32мм (200м)
Стрічка для поливу "Туман"призначена для організації дрібнодисперсного розпилення води над поверхнею ґрунту. Цей метод, як і краплинний полив, підходить для зрошення теплиць та відкритих ділянок будь-якої площі. Стрічка "Туман" укладається на ґрунт, для з'єднання кількох відрізків використов...
676.50 грн.
9508 676.5
100
Купити

Будь-якому садівникові відомо, що невеликий тривалий дощик набагато ефективніше для поливу, ніж сильний, але короткочасний злива. Організувати у себе на ділянці сприятливий для рослин штучний дощ допоможе спрей-стрічка «Туман». Це засіб поверхневого поливу являє собою полімерний тонкостінний рукав з перфорованими по діагоналі отворами, через які вода тонкими струменями розкидається на грядки або газони.

Стрічку «Туман» виготовляють з поліетилену, стійкого до ультрафіолетового сонячного випромінювання. Монтаж полягає в укладанні стрічки на газон або в міжряддя та підключення її до джерела води, в процесі укладання враховують ширину поливу, яка залежить від діаметра рукава і тиску води. В процесі монтажу використовуються спеціальні заглушки, з'єднувальні елементи і комплекти для підключення.

переваги товару

Випускаються стрічки діаметром від 25 до 50 мм і шириною поливу від 3,5 до 10 метрів. Серед переваг системи Туман:

  • Полив без ущільнення грунту;
  • Рівномірний поступове зволоження, стимулюючий швидке проростання насіння і активне зростання розсади;
  • Можливість внесення рідких добрив в процесі поливу і розчинення твердих добрив без вимивання;
  • Невеликі експлуатаційні витрати - система працює при низькому тиску;
  • Ефективність при використанні на грунтах з високою водопроникністю;
  • Простота монтажу і мобільність.

Поверхневий тип поливу особливо корисний при вирощуванні зелені - салату, петрушки, кропу, щавлю і т. Д., А також деяких овочевих культур. За допомогою стрічки «Туман» зрошують газони, клумби і квітники, створюють сприятливу по вологості атмосферу в теплицях.

Вигідна пропозиція для покупців України

Для садівників і городників - любителів і професіоналів, магазин «Акведук» пропонує купити стрічку «Туман» з високоякісного поліетилену. Засіб поверхневого поливу виготовлено на українських підприємствах, оснащених сучасним обладнанням. Передові технології виробництва полімерних виробів, жорсткий контроль на всіх етапах технологічного ланцюжка гарантують безпроблемну експлуатацію поливальної системи протягом декількох років.

У каталозі магазина представлена стрічка «Туман» різних діаметрів по гранично низькими роздрібними цінами, до послуг клієнтів доставка в будь-який регіон України, є можливість самовивозу (Харків, Барабашово), оплата проводиться в будь-якій зручній для клієнта формі. Труднощі при виборі товару і розрахунку кількості допоможуть вирішити висококваліфіковані співробітники компанії