Насосні станції - автоматичне забезпечення водою

Насосні станції - автоматичне забезпечення водою

Насосні станції водопостачання LEO: опис і характеристики. Насосні станції для приватного будинку, дачі, коттеджа- ціна в Харкові. Купити насосні станциии з зважених, вихрові, многоступенчтимі насосами і зовнішнім ежектором з доставкою по Україні.

Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Насосна станція "Rudes" AUQB 60/24L
Насосна станція "Rudes" AUQB 60/24L призначена для забезпечення безперебійного водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів водою з колодязів, свердловин, збірних резервуарів, водопроводів та інших джерел. Станція автоматично підтримує необхідний тиск в системі водопостачання, самостійно вкл...
3 324.91 грн.
5604 Rudes 3324.91
100
Купити
Насосна станція 0.125кВт Hmax 30м Qmax 30л/хв 1л Leo LKSm130
Насосна станція LKSm130/1 Leo обладнана гідроакумулятором об'ємом 1 літр і керуючої автоматикою. Станція водопостачання призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для ...
3 803.81 грн.
335 Leo 3803.81
100
Купити
Насосна станція 0.35кВт Hmax 35м Qmax 40л/хв 1л Leo LKSm350A
Насосна станція LKSm350A/1 Leo обладнана гідроакумулятором об'ємом 1 літр і керуючої автоматикою. Станція водопостачання призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для...
4 341.24 грн.
336 Leo 4341.24
100
Купити
Насосна станція 0.37кВт Hmax 40м Qmax 40л/хв 24л Leo 3.0 APm37A
Насосна станція APm37A/24 Leo 3,0 обладнана гідроакумулятором об'ємом 24 літра і керуючої автоматикою. Станція призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошуваль...
3 017.28 грн.
Відгуків: 1
339 Leo 3017.28
100
Купити
Насосна станція 0.55кВт Hmax 45м Qmax 45л/хв 1л Leo LKSm550A
Насосна станція LKSm550A/1 Leo обладнана гідроакумулятором об'ємом 1 літр і керуючої автоматикою. Станція водопостачання призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для...
5 978.81 грн.
337 Leo 5978.81
100
Купити

Як відомо, вода - це життя, а вода в будинку - життя комфортна, тому облаштування системи водопостачання є пріоритетом для котеджу або приватного будинку.

Поверхневе обладнання для водопостачання

Гідрофор (насосна станція) - комплекс пристроїв для перекачування рідин, змонтовані на єдиній платформі і відрізняються компактністю і мобільністю. Для води випускаються різні за характеристиками і влаштуванню моделі. При виборі орієнтуються на технічні параметри і враховують цілий ряд інших чинників:

  • матеріали, з яких виготовлений агрегат;
  • обсяг гідроакумулятора;
  • надійність блоку автоматики;
  • спосіб монтажу;
  • тип і параметри джерела води.

Зважених або Нормальновсмоктуючий?

Дані терміни ділять насоси на 2 групи, одна з яких включає зважених агрегати, справляються з кавітацією - газовими порожнинами в потоці, а у другій, при попаданні повітря у вхідний патрубок, спрацьовує захист і насос зупиняється. Зрозуміло, що перший варіант не вимагає постійного контролю і тому його використання більш комфортно.

конструкційні відмінності

Для комплектації насосних станцій використовуються в основному відцентрові і вихрові насоси, з одним або декількома робочими колесами. Механізми з одним робочим колесом (одноступінчаті) - прості і надійні. Вони забезпечують непоганий натиск, але продуктивність, як і ціна на них досить низькі. Багатоступінчасті системи набувають для будинку з великою кількістю споживачів. Вони мають підвищену продуктивність.

Зазвичай для насосних станцій гранична глибина всмоктування не перевищує 9 метрів. Для збільшення цього параметра використовується додаткове обладнання у вигляді ежектора. Моделі можуть оснащуватися вбудованим ежектором або використовується виносне пристрій. У першому випадку збільшується рівень шуму при роботі гідрофора, у другому - насосна станція працює тихо, але монтаж сильно ускладнений. Використання ежектора дозволяє викачувати воду з глибини до 35-40 метрів.

У комплектацію більшості гідрофор Вхід акумулююча ємність, яка дозволяє створювати резерв, і значно скорочує кількість включень насосного обладнання. Моделі без гідроакумулятора непрактичні, так як при кожному відкритті крана реле запускає насос, а часті пуски ведуть до швидкого зносу техніки.

Купівля без ризику

Якщо необхідно купити насосну станцію, то попередньо рекомендується узгодити потреби автономної мережі з обладнанням - тиск, кількість точок розбору і т. Д. Звичайно, можна вибирати самостійно, почитавши матеріали в інтернеті або подивившись відео, але такий спосіб не гарантує оптимальну ціну і високу якість .

Найкращий варіант - звернення до професіоналів. Інтернет-магазин Аqueduct.com.ua надає для покупців України великий вибір насосного обладнання і повний пакет документації, в тому числі гарантійної по обраної моделі. Фахівці компанії допоможуть зробити вибір, відповідно до заданими характеристиками техніки і бюджетом клієнта.