Фітинги штуцерні для крапельної трубки

Фітинги штуцерні для крапельної трубки
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Дирокол механічний 3 мм для трубки 16 і 20 мм Presto-PS (SP-250)
описДирокол механічний 3 мм Presto-PS (SP-250) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням сліпий трубки діаметром 16 або 20 мм і садових крапельниць. Він дозволяє швидко і надійно закріпити стартові фітинги та крапельниці в стінку сліпої трубки. Процес установки досить лег...
284.56 грн.
7443 284.56
100
Купити
Кілочок (кріплення) для крапельних стрічок, садових шлангів, трубок 20мм Santehplast (SL-150-K)
Застосування Для уникнення зсуву садової трубки або крапельної стрічкив результаті впливу погодних або інших умов використовується спеціальне кріплення - садовий кілочок. За допомогою притискної спиці (кілочка) для краплинної трубки здійснюється надійна фіксація на грунті. Кріпильна спиця чіпляєт...
6.66 грн.
7357 Santehplast 6.66
100
Купити

Крапельна система зрошення стає дуже популярною. Її переваги в порівнянні з поверхневим поливом очевидні - економічність, мобільність, ефективність. Але щоб система справлялася з поставленим завданням, необхідно правильно виконати монтаж. Для збірки не потрібно особливих навичок і якщо використовувати спеціально призначені фітинги для крапельної трубки , то монтаж не займе багато часу, а результат порадує високим урожаєм.

У списку необхідних для збірки деталей - крапельниці, з'єднувальні фітинги, перехідники, крани, заглушки, трійники, куточки, кріпильні елементи і т. Д. Крапельниці для дозованої подачі води в системі з крапельних трубок підбираються з урахуванням продуктивності дозатора і обсягу води, необхідної для конкретного рослини. Особливо слід звернути увагу, при монтажі поливальної крапельної системи, що працює під напором, або при значному ухилі зрошуваного ділянки, на рівномірний розподіл тиску по всій довжині трубки. Цього можна домогтися застосуванням компенсованих крапельниць, в яких за рахунок мембрани вихідний отвір зменшується при підвищенні тиску.

Використання фітингів для крапельної трубки

Перехід від жорсткої труби до еластичного матеріалу поливальних ліній здійснюється за допомогою перехідників, що мають з одного боку стандартну трубну різьбу, а з іншого - йорж (ялинка) під шланг або м'яку трубку. Крани, що використовуються в крапельної системі, як правило, виготовлені з пластику, застосування полімерних матеріалів обумовлено їх невисокою ціною і стійкістю до корозії. Для монтажу необхідні крани з різним типом підключення, для врізки в магістральну трубу застосовують різьбові фітинги та старт-конектори, в перехідних і прохідних кранах поливальних ліній використовуються сполуки йорж.

За допомогою разветвителей, трійників і куточків надають необхідну конфігурацію поливальну систему, а заглушки надійно герметизують крапельний рукав або трубку. Фіксується зібрана мережу пластиковими кріпильними кілочками, вони на відміну від дерев'яних або сталевих аналогів не схильні до гниття і корозії, тому здатні служити кілька років.

Де купити товар в Україні?

Багатий вибір фітингів для крапельної трубки пропонує магазин «Акведук», в каталозі представлена продукція українських і зарубіжних виробників. Виконані з якісного полімеру, фітинги розраховані на багаторічну роботу в умовах впливу зовнішніх факторів - ультрафіолетове випромінювання, перепади температури, висока вологість, біологічна і хімічна активність ґрунту.

У магазині створені максимально комфортні умови для клієнтів - низькі ціни, оперативна доставка, можливість самовивозу, різні форми оплати, консультації по всьому спектру товарів.