Ножиці для труб. Труборізи

Ножиці для труб. Труборізи
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:
Ножиці (труборіз) ASB 16-40
102.79 грн.
5627 ASB 102.79
100
Купити
Ножиці (труборіз) Вlue Ocean 16-40
519.49 грн.
5630 Blue Ocean 519.49
100
Купити
Ножиці (труборіз) Вlue Ocean 20-75
2 501.22 грн.
5632 Blue Ocean 2501.22
100
Купити
Ножиці (труборіз) Еkoplastik 63
5 547.70 грн.
5634 Ekoplastik 5547.7
100
Купити
Ножиці (труборіз) Еkoplastik Profi
1 450.28 грн.
Відгуків: 1
5633 Ekoplastik 1450.28
100
Купити
Ножиці для пластикових труб Raftec 16-40
Призначення і особливості Ручні ножиці призначені для різання полімерних (ПЕ, PPR) і металопластикових труб, діаметром 16-42 мм. Ножиці Raftec мають ніж з нержавіючої сталі. Завдяки зручному упору досягається точність різання, а потужний механізм утримує ніж в заданому положенні. Надійна конст...
311.46 грн.
Відгуків: 1
7547 Raftec 311.46
100
Купити

Монтажні роботи, пов'язані зі спорудженням трубопроводів із пластику або металопластика, вимагають спеціалізованого інструменту. Для різання труб з цих матеріалів застосовуються різні типи пристроїв. Найпростішим варіантом може стати ножівка, але, щоб торець відрізаною труби був акуратним і не потребував доопрацювання, використовуються спеціальні ножиці або труборізи роликового типу. Для труб невеликих діаметрів оптимальним варіантом ріжучого інструменту є ножиці з храповим механізмом.

Пристрій і технологія застосування ножиць для труб

Конструкція прецизійних ножиць включає в себе ріжучий елемент з вуглецевої або нержавіючої сталі і опору з напівкруглої виїмкою, зусилля передається за допомогою двох рукояток. Працювати подібним інструментом дуже зручно, зріз виходить рівним - без задирок і шорсткостей.

Щоб правильно виконати розріз, трубу попередньо розмічають маркером, після чого ріжучу частину поєднують з відміткою. Іноді, для зручності фіксації, роблять попередній надріз. Рукоятки стискають плавно, щоб не деформувати трубу, храповий механізм полегшує процес. Для того, щоб відрізати повністю виріб, можливо, доведеться стиснути рукоятки кілька разів.

Вибрати ножиці для пластикових труб

Для матеріалів на основі пластика (ППР, ПВХ або поліетилену) випускаються ріжучі інструменти різного класу і конструкції. Вибір визначається діаметром труб і обсягом майбутніх робіт, ножиці використовуються для різання виробів діаметром до 42 мм. При виборі слід враховувати кілька факторів:

  • Якість деталей механізму;
  • Зручність використання;
  • Збалансованість ціни;
  • Надійність і авторитет виробника.

Професіонали-сантехніки рекомендують звертати увагу на жорсткість різального елемента ножиць. Якщо він виконаний з тонкої сталі, то розріз буде кривим, опорна частина повинна бути досить широкою і стійкою. Не менш важливі характеристики пружини, слабка пружина може серйозно вплинути на швидкість і ефективність роботи. Ручки ножиць повинні бути товстими, бажано, з гумовими накладками, щоб забезпечити зручне і надійне утримання інструменту в процесі роботи.

Ціновий діапазон на цей тип інструменту дуже широкий. Купівля вироби буде вигідною навіть для виконання невеликих ремонтних або монтажних робіт своїми руками. Якщо планується постійне використання, то краще купити дорогий різак, так як низькоякісні ножиці насамперед призначені для нечастого користування.

Найбільш якісний інструмент для роботи з пластиковими трубами випускається підприємствами, які спеціалізуються на випуску труб і комплектуючих для трубопроводів. Серед європейських компаній можна виділити чеську ЕKOPLASTIK і британську Вlue OCEAN. Користуються попитом і недорогі китайські моделі інших фірм, які пропонують ножиці задовільної якості.

Можливість купити ножиці для труб від оригінальних виробників в «Акведук»

Швидкість виконання сантехнічних робіт залежить від якості використовуваних інструментів. Щоб швидко і легко обрізати сучасні труби в потрібному місці потрібно використовувати оригінальні ножиці для ППР від перевірених виробників. Такі інструменти реалізуються компанією «Акведук. При необхідності співробітники інтернет-магазину організовують доставку товару.