Обрізні пристрої для PPR труб

Обрізні пристрої для PPR труб

Шейвер. Купити зачистки для поліпропіленових труб в Харкові. Обрізні пристрої для поліпропіленових PPR труб діаметром 20, 25, 32 і 40 мм з доставкою по Україні.

Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:

Значне теплове розширення поліпропіленових труб - один з небагатьох недоліків поліпропілену. Звести до мінімуму цей недолік допомагає армування. Для армування застосовують алюмінієву фольгу або скловолокно. Але якщо для з'єднання труб зі скловолокном не потрібно додаткової обробки стикується поверхні, то при наявності алюмінієвого шару метал необхідно видалити.

Навіщо зачищають армовані труби з поліпропілену?

Надійний зварений стик виходить за умови якісної зачистки труби від алюмінієвого шару. Коли метал знаходиться близько до зовнішньої поверхні, необхідність даної операції очевидна - металевий шар не дозволить використовувати дифузну зварювання.

У тому випадку, коли алюміній знаходиться всередині поліпропіленової стінки труби, зварити стик можна, але без обробки торця може виникнути проблема - електрохімічна корозія алюмінію в результаті його контакту з теплоносієм. Через руйнування армуючого шару, теплоносій проникає під тонкий зовнішній шар поліпропілену і на трубі з'являються «пухирі».

Пристосування для зачистки

Для зачистки зовнішньої поверхні застосовуються шейвера - спеціальні обрізні пристрої здатні акуратно звільнити поліпропілен від металу. Випускаються ручні інструменти, а також шейвера пристосовані для роботи з дрилем. Ручні пристосування мають 2 робочих отвори для труб різного діаметру, а аналоги для механічної обробки тільки 1, так як з іншого боку вони затискаються патроном дриля. Усередині робочого отвору закріплені ножі з інструментальної сталі зі спеціальною заточкою, яка дозволяє ножу залишатись гострим протягом тривалого часу.

Користуватися подібною інструментом дуже легко: необхідно вставити трубу в шейвер і провернути його вручну або за допомогою дриля. Немає необхідності в багаторазовому провертанні, досить 3-4 рази. Ручні пристрої краще для одноразового застосування або при рідкісному використанні. Якщо робота виконується на професійному рівні в постійному режимі, то краще придбати шейвер для дрилі.

Видалення внутрішнього шару алюмінію виробляється торцеватели. У нього ножі розташовані в торці робочого отвору. При провертанні ножі «вигризають» метал на 1,5-2 мм. У процесі зварювання розплав полімеру закриває алюміній від контакту з теплоносієм. Зовні торцеватели мало відрізняється від шейвера. Він також може мати 2 робочих отвори і застосовуватися в ручному режимі або 1 - для використання з електроприладами.

Високоякісні моделі обрізних пристроїв випускаються компаніями - виробниками всього спектру комплектуючих для поліпропіленових трубопроводів. Лідерами в цій сфері є європейські фірми, але високі ціни на продукцію відомих брендів дозволяють китайським підприємствам успішно конкурувати з визнаними авторитетами. Їхні вироби поступаються європейським як і довговічності, але завдяки низькій ціні купуються для одноразової непрофесійної роботи.

«Акведук» - тільки оригінальні товари

Інтернет-магазин «Акведук» пропонує обрізні пристрої для труб відмінної якості від відомих виробників. Для ефективної роботи інструменту важливо використовувати тільки якісні вироби.