Блок автоматичного керування ATS для генераторів Slong SL6500E/SL8000E/SL9000E

Блок автоматичного керування ATS для генераторів Slong SL6500E/SL8000E/SL9000E
Блок автоматичного керування ATS для генераторів Slong SL6500E/SL8000E/SL9000E
Бренд: Slong
Артикул: 18075
Наявність: Немає в наявності
Доставка: 1-3 дня
Ціна: 4 455.00 грн.

Доставка службами:

Нова Пошта Укрпошта
Делівері Justin

Самовивіз:

Харків, Скобелівська, 20 "а"
Щодня з 8.00 до 16.00

Загальна система знижок на генератори не розповсюджується!
Оплата:

Готівкою на складі
Карта Приватбанку
On-line оплата (Liqpay)
On-line оплата (Apple Pay)
On-line оплата (Google Pay)
Розрахунковий рахунок ФОП
Накладений платіж

Призначення

Панель ATS (Automatic Transfer Switch Panels) — частина системи управління резервним генератором, що дозволяє автоматизувати процес перемикання джерела живлення з мережі на генератор. Наявність панелі ATS означає, що вам не потрібно вручну перемикати джерело живлення у разі вимкнення електроенергії. Система панелі ATS автоматично виявить, коли сталося вимкнення, і перемкнеться, коли це необхідно, що знизить ризик порушення будь-яких процесів при відключенні живлення. Панелі ATS контролюють електроживлення мережі змінного струму і перемикають навантаження на газобензиновий генератор у разі відключення мережі. При відновленні основного живлення ATS автоматично перемикає навантаження назад, заощаджуючи енергію генератора.

Панель ATS (автоматичний перемикач передач) призначена для перемикання електричного навантаження системи із звичайного джерела живлення на резервний та назад. Зазвичай це походить від мережі до електростанції.

Це досягається за рахунок використання електронного модуля управління, який контролює обидва джерела живлення, та пари взаємопов'язаних контакторів, вимикачів або автоматичних вимикачів, що перемикають джерела живлення. У більшості випадків мережа доступна, а її контактор замкнутий, при виході з ладу модуль керування посилає сигнал для запуску генератора.

ATS-автоматика різного ступеня складності може встановлюватись на будь-які установки, що працюють на паливі. У тому числі, на дизельні агрегати, та на бензогенератори, з виробленням однофазного або 3-х фазного струму. Власне, перемикання навантаження може відбуватися без власника. Що особливо зручно для господаря невеликого підприємства чи офісного приміщення. Навіть за відсутності людей, раптове відключення харчування не принесе жодної шкоди. Сучасна система здійснить запуск генератора і підтримуватиме стабільну роботу обладнання до відновлення напруги в стаціонарній електропроводці. Це саме стосується і приватного котеджу. Якщо відбудеться відключення напруги в мережі без домочадців або вночі, то автоматичний блок не дасть розморозитися холодильнику або вимкнути систему опалення.

Принцип роботи

Весь блок обладнання складається із двох блоків-модулів. Один із них має вигляд електричного щита, який здійснює керуючу роль. Він встановлюється окремо. Другий вбудований модуль знаходиться всередині бензинового або дизельного генератора. Він має виконавчу функцію.

Електричний блок складається з мікропроцесора із заданим програмним забезпеченням. Від нього відходять два кабелі, які перемикають навантаження від генератора до мережі або назад. Контролер здійснює постійний контроль та діагностику генераторної установки та електричної мережі. Від його надійної роботи залежить автоматичний запуск станції та її зупинка. Електронний блок перемикає навантаження від контактора на інший. На LED дисплеї зі світлодіодним підсвічуванням відображається поточна інформація про робочі характеристики. Там же з'явиться повідомлення про аварійну ситуацію, якщо вона виникне.

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре