Подовжувачі різьби хромовані

Подовжувачі різьби хромовані
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:

Монтаж системи подачі води рідко обходиться без труднощів - помилки попередніх розрахунків, важкодоступні місця, збільшення товщини стін за рахунок додаткового шару штукатурки або керамічної плитки - це далеко не повний перелік проблем, що виникають під час роботи. У багатьох випадках, усунути проблеми допомагає застосування подовжувача різьблення.

Простота і надійність подовжувача різьблення

Фітинг є циліндричний або гранований відрізок труби з внутрішньою і зовнішньою різьбою на кінцях. Для його виготовлення використовується високоякісний латунний сплав, який надає виробу кілька корисних властивостей:

  • стійкість до корозії;
  • механічна міцність;
  • збільшена опірність до низьких температур;
  • відсутність шкідливого впливу на організм людини і працездатність побутової техніки через низьку магнітної провідності мідно-цинкового сплаву.

Проводять подовжувачі з покриттям з хрому або нікелю і без покриття. Дуже естетично виглядають хромовані циліндричні вироби. Найбільш затребувані фітинги з різьбленням 1/2 "і 3/4" при довжині від 10 до 100 мм.

Сфери застосування і нюанси монтажу нарізного подовжувача

Представлені деталі застосовують при монтажі трубопроводів зі сталі, міді, металопластика і полімерів при наявності різьбових муфт або патрубків. Ними можна компенсувати недостатню довжину окремих ділянок магістралі або з'єднувати труби в місцях з обмеженим доступом. Особливо ефективні подовжувачі при збільшується в результаті ремонту товщині стін. Їх вкручують в водну розетку змішувача.

Вироби з покриттям, завдяки зовнішній привабливості, вписуються в будь-який інтер'єр. Тому сфера застосування дуже широка - промислові та адміністративні будівлі, підприємства торгівлі та громадського харчування, а також житловий сектор.

У циліндричних фітингів є внутрішні межі під шестигранний ключ. Це зроблено для того, щоб не зіпсувати зовнішній шар. Цю особливість потрібно враховувати при монтажі. З'єднання подовжувача різьблення хромованого з трубами або сантехнічними приладами герметизується ФУМ-стрічкою, сантехнічним льоном або ниткою. Можливе об'єднання за допомогою накидної гайки з гумовою прокладкою.

Купівля якісного подовжувача

Подовжувач - деталь відповідальна, схильна до впливу тиску і підвищеної температури. Тому переваги при купівлі слід віддавати торговельним підприємствам, що спеціалізуються на продажу сантехнічних товарів, які мають багатий досвід в цій сфері і солідну матеріальну базу. Економія у вигляді покупки на ринках і «блошиних ринках» зазвичай призводить до великих проблем в процесі експлуатації.

Найкращий варіант для покупців України - звернення до компанії «Акведук». На сайті інтернет-магазину є повний спектр сантехнічних товарів від різних брендів, але всі представлені в магазині товари мають загальну характеристику - гарантована якість.