Кухонні мийки

Кухонні мийки
Вид: Перелік / Таблиця
Сортування:
На сторінці:

Яка мийка підійде для вашої кухні

мийка для кухні подвійна Кухонна мийка є головною помічницею доброї господині. Мийка це і прикраса, і важлива функціональна складова будь-якої кухні. У виборі вироби важливо все - розмір, форма, матеріал, колір, вид установки і розташування щодо інших кухонних приладів.

Які мийки для кухні бувають?

Квадратна і прямокутна форма - це класичний вид мийки для кухні, вони досить місткі і функціональні. Єдиний мінус - це наліт, що скупчується по кутах і бортах, який потрібно відчищати. Овальні та круглі мийки надають оригінальність інтер'єру кухні. При однакових розмірах, вони більш місткі своїх «незграбних» побратимів, та й в догляді вони значно зручніше. Глибина грає важливу деталь - візьмете дрібну мийку, і бризки від миється посуду будуть виводити вас із себе. Візьмете надто глибоку - доведеться постійно нахилятися. Оптимальною вважається глибина 18-20 см.

Після форми наступна важлива функціональна деталь - це наявність крила для сушіння вимитого посуду. Ця деталь вважається важливою і потрібною, однак якщо у вас невелика кухня - ця деталь «вкраде» робочу поверхню. Мабуть, на невеликій кухні від «сушарки» можна відмовитися.

На великих кухнях можна дозволити собі мийку з двома чашами. Це дуже зручно, особливо якщо у вас велика сім'я. Дві чаші деякі господині також використовують для того, щоб в одній мити посуд, а в іншій - овочі і фрукти. Кутові мийки на вигляд більш компактні і економлять простір робочої поверхні.

Врізні мийки встановлюються в вирізане спеціально під розмір отвір у стільниці. Виглядає це дуже красиво, проте в місцях стику з часом стільниця може здуватися, тому такі мийки після миття обов'язково витирайте досуха.

мийка для кухні накладна Накладні мийки не прив'язані до розміру стільниці, і просто ставляться зверху столу, як кришка. Доцільно місця стику ущільнити спеціальним матеріалом або пристінними бортиками для запобігання від попадання вологи.

Для гранітних стільниць також використовують інтегровані мийки, коли борту мийки нижче рівня стільниці. Виглядає це дорого і вишукано.

Зараз найбільш популярні на ринку мийки, виготовлені з нержавіючої сталі і зі штучного каменю.

Миття з штучного каменю відрізняються широким розмаїттям кольорів, виглядають масивно і дуже функціональні. Володіють відмінною шумоізоляцією і приємні на дотик. Однак, слід бути обережними, ставлячи в них гарячу сковороду - можуть залишитися сліди. Також вони досить дорогі, важкі і тому складні в установці

Мийки з нержавійки давно завоювали своє місце в серцях домогосподарок. Оптимальне поєднання ціни та якості, надійність і невибагливість, легкість у догляді і універсальність роблять їх впевненими лідерами на ринку кухонних мийок. Такі мийки можуть бути досить гучними, тому слід звернути увагу на товщину листа і наявність шумопоглинаючою прокладки з зовнішньої сторони дна мийки.

Де купити кухонну мийку?

В інтернет-магазині https://aqueduct.com.ua представлені мийки для кухні Imperial, що поєднують в собі прийнятну ціну і відмінну якість. Серед дорогих виробників, найбільш якісні мийки для кухні випускають фірми Blanco, Franke, Shock (всі види: фронтальна, кутова і т.д.). Зверніть також увагу на китайських виробників HAMA, CS і PUKE.